Doğru teklif verdiğimizden emin olmak için aşağıdaki bilgilere ihtiyacımız var:

• Gereken miktar. Miktardan emin değilseniz, lütfen fiyat aralıklarını isteyin, örneğin 100/250/500.
• Tercihen çizim) veya gerekli öğenin fotoğrafı. Bunlardan hiçbiri mevcut değilse, lütfen renk sayısını belirtin.
• Yüzey ve yapışkan (gerekiyorsa) malzemeler. Uygulamanız için hangi malzemelerin uygun olduğundan emin değilseniz, lütfen ürünün kısa bir tanımını verin. Seçenekler hakkında tavsiyede bulunabilmemiz için amaçlanan uygulama
• Delikler – sabitleme deliklerine veya başka kesiklere ihtiyacınız varsa, lütfen delik boyutları da dahil olmak üzere mümkün olduğunca fazla ayrıntı sağlayın.

Amacımız hem ürünlerimizin hem de hizmetimizin kalitesiyle ilgili beklentilerinizi karşılamak veya aşmaktır. Üretim proseslerinde kullanılan tüm ürünler sertifikalı birinci sınıf onaylı üreticiler tarafından temin edilmekte, satın alımlarda parti izlenebilirliği sağlanmaktadır.

Can Etiket, ürün yelpazesindeki ürünlerden bir dizi numuneye sahiptir. Siparişinizi vermeden önce kendi ürününüze ait bir örneğe ihtiyaç duyarsanız bunu memnuniyetle sağlarız ancak bunu sipariş vermeniz halinde kısmen veya tamamen iade edilen bir ücrete karşılık söz konusu olabilir.

Kullandığımız üretim süreçlerinin çoğunda hem bir “kurulum” hem de “çalıştırma” maliyeti unsuru vardır ve küçük ve orta miktarlar için birim fiyat, miktara bağlı olarak önemli ölçüde farklılık gösterebilir.

Önceden bildirilmedikçe teslimatınızı kabul edilen teslimat tarihinde alacaksınız. Tam zamanında teslimat yapmak için her türlü çabayı gösteriyoruz ve bunu yapmak için mükemmel bir geçmişe sahibiz. Ancak zaman zaman imalatta buna engel olacak sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda, olası bir gecikme konusunda sizi mümkün olduğunca bilgilendireceğiz.

Teslimatlar aksi belirtilmedikçe 5 – 7 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile yapılır

Mallarınızı teslim almayı mı yoksa belirtilen başka bir kargo firması ile gönderimini mi tercih edeceğinizi lütfen bize bildirin.

Tüm sorularınızı cevapladık mı?

Tüm sorularınızı yanıtlayamadıysak lütfen 0212 798 23 63 - 64 numaralı telefondan ekibimizi arayın veya sorunuzu info@canetiket.com.tr adresine e-posta ile gönderin. Satış ekibimiz, metal etiket, alüminyum etiket, leksan etiket vs. gereksinimleriniz için telefonda çözüm önerileri sunmaya hazırdır.

Tedarik ettiğimiz tüm ürünler tek bir müşteriye özel olarak üretilmektedir, ancak web sitemiz ürün yelpazemiz ve yeteneklerimiz hakkında iyi bir fikir vermektedir. Ancak aradığınızı göremiyorsanız lütfen satış ekibimizle iletişime geçin.

İLETİŞİM FORMU

CAN ETİKET

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

CAN ETİKET

Ömerli Mh. Koskoop San. Sit. Mısır Sk. No : 7 / 3
Arnavutköy / İSTANBUL

İLETİŞİM