DAMLA ETİKET Damla Etiket
Damla Etiket; sizin belirlediğiniz ölçülerde, özel kesilmiş ve baskısı yapılmış PVC esaslı etiketin üzerinin reçine ile kaplanmasıyla oluşan, mercek gibi yapısı olan yapışkanlı etiket çeşitidir.

Taşıyıcı etiketin ve PVC esaslı etiketin tercih edilmesinin sebebi; tüm hava şartlarında dayanıklı olmasıdır.

Damla Etiket; Etiket üzerinde yarattığı 3 boyutluluk etkisiyle hem ürünün görünümünü zenginleştirir hem de yazı ve renklere derinlik ve parlaklık kazandırır. Böylece damla etiket ürünün dikkat çekmesinde daha etkili olur. Yüzeyi düz olan tüm ürünlerin üzerine yapıştırılan damla etiketler soğuk veya sıcak gibi iklim değişimlerinden etkilenmez.

Tanıtım ve reklamın son derece önemli olduğu, üretici firmaların milyonlarca lira harcayarak hayatta kalmaya çalıştığı günümüzde, damla etiket ekonomik fiyatları, uzun süre kalıcı olması ve estetik duruşu ile görsel albenisi yüksek bir reklam aracıdır. Oldukça geniş bir kullanım alanı bulunan damla etiket, uygulandığı ürün üzerine zarif ve şık görünümü ile dikkatleri çekerek farkındalık yaratan bu etiket çeşiti, çarpıcı renk tonları, uygulandığı alana derinlik katan duruşu, parlak ve şeffaf görünümü ile estetik bir hava dekoratif bir görünüş katmaktadır. Ürünlerin satış ve pazarlanmasında etkin paya sahip olan, fiziksel görünümünde ki zerafet ile seçim önceliği oluşturan damla etiket, üç boyutlu, iki boyutlu ve düz tasarımları ile ürünlere tercih önceliği katar. Sanayi sektörü içerisinde yer alan; ısınma sistemleri, soğutma sistemleri, çeşitli sektörlere ait makineler, otomotiv özellikle de promosyon ürünler için imal edilen damla etiket çeşitleri, mobilya sektörününde vazgeçilmez tanıtım aracıdır. Ürünlerin satış oranını yükselten iki unsurdan birisi olan “vitrin” uygulamalarının en iyi örneği damla etiket çeşitleridir. Can Etiket tarafından en yeni teknolojilerle imal edilen damla etiketler, sınırsız renk ve tasarım imkanları ile istediğiniz sayıda ve ebatlarda kısa termin aralıkları içerisinde üreterek beğeninize sunan Can Etiket; ekonomik, uzun ömürlü ve estetik damla etiket çeşitlerini ekonomik fiyat avantajlarıyla kullanımınıza arz eder.

Damla Etiket Kullanım Alanları:

Isıtma : Kombi, Radyatör, Termosifon, Şofben, Fırın, Klima, Infrared Isıtıcılar
Soğutma : Buzdolabı, Sanayi Tipi Soğutma Grupları, Klima, Derin Dondurucular
Makine : Bütün Makine imalatçıları
Otomotiv : Jant Göbeği, Benzin Depo Kapağı, Aksesuar, Direksiyon Simidi, Vites Topuzu
Promosyon : Kalem, Anahtarlık, Ajanda Kapağı
Mobilya : Tv Sehpası, Yatak, Gardolap, Modüler Mobilya, Mutfak Banyo Dolapları, Duşakabin, Jakuzi, Küvet, Pencere Penler, Çelik Kapı, Büro Mobilyası
Havalandırma Grupları : Aspiratör, Fan, Endüstriyel Mutfak Eşyaları, Su Isıtma - Soğutma
Sanayi: Plastik Takım Çantaları, Metal Takım Dolapları, Elektrikli El Aletleri, Akıllı Telefon, Sıvı Sabunluk, Dispanser Havluluk